Svadobná výzdoba

!*!*!*!*!*!* SVADOBNÁ *** VÝZDOBA *** OD *** 2,99 EUR ** / OSOBU *!*!*!*!*!*!*!*!*!

Stužková slávnosť

Stužková slávnosť

 1. Milí maturanti,

 2. vaša stužková slávnosť je dôležitá nielen pre Vás, ale aj pre Vašich pedagógov,  rodičov a ďalších pozvaných hostí.
  Určite si prajete, aby táto slávnosť bola pre všetkých zúčastnených  neopakovateľným zážitkom; a práve krásna dekorácia priestorov dotvorí dokonalú atmosféru týchto jedinečných chvíľ.
 3.  
 4. My Vám môžeme pomôcť, aby bol pre Vás a Vašich hostí tento veľký deň neopakovateľným estetickým zážitkom...
 5. Ponúkame Vám na zapožičanie kompletnú výzdobu vo farebných odtieňoch: cyklamenová, čokoládová, krémová, fialová, biela, zlatá, vínovo-červená, oranžová, zelená, modrá, ružová, žltá, modrá, strieborná a tyrkisová, alebo kombinácie uvedených farieb.
 6.   

 

 1. KOMPLETNÁ STUŽKOVÁ VÝZDOBA LEN  2,20 eur / osobu obsahuje:
 2.  
 3. • Biele návleky na stoličky
  • Farebné mašle na stoličky
  • Farebné štóly na stoly pre hostí
  • Kované svietniky
  • Kvetinové venčeky
  • Farebné kónické sviečky
  • Biele 3-vrstvové servítky
  • Farebné 3-vrstvové servítky 
 4.  
 5.  

 

 1. Objednávka
 2.  
 3. Výzdobu si môžete objednať prostredníctvom mailu - vyzdoby.vyzdoby@gmail.com  alebo telefonicky 0905 328 830;   smerodajnými údajmi sú dátum konania stužkovej slávnosti, počet osôb a zvolená farba výzdoby.
 4. Na základe objednávky Vám vystavíme zmluvu , kde objednávateľom bude medzi vami zvolená osoba - zástupca, ktorý bude s nami komunikovať. Zmluva bude zástupcovi odoslaná poštou v dvoch origináloch; jeden originál podpísaný zástupcom nám zástupca odošle späť.
  Výzdoba sa uhrádza formou 50 % zálohy prostredníctvom poštovej poukážky priloženej k zmluve. Zvyšná časť sa uhradí pri prevzatí zásielky od nášho kuriera resp. od nášho pracovníka pri realizácii.
  Výzdoba Vám bude doručená najneskôr tri dni pred stužkovou slávnosťou, aby ste mali dostatok času na jej prípravu resp. inštalovaná našou spoločnosťou.
 5. Výzdoba sa vracia najneskôr do troch dní od konania stužkovej slávnosti, jej odovdzaním nášmu kurierovi resp. nášmu pracovníkovi. 
 6.  
 7. Inštalácia
 8.  
 9. Výzdobu si môžete nechať nainštalovať našou firmou, alebo si ju môžete inštalovať svojpomocne. Ak sa rozhodnete pre samoinštaláciu, výzdobu Vám doručí kurier na Vami určené mieste v dohodnutý termín. V miestnosti, kde sa bude konať stužková slávnosť výzdobu rozbalíte a ďalej postupujete podľa Návodu na inštaláciu, ktorá sa nachádza na našej stránke. Inštalácia je veľmi jednoduchá, ľahko zvládnuteľná, ak sa zapojíte viacerí trvá cca 2 hodiny. Po skončení stužkovej slávnosti výzdobu zložíte a odovzdáte nášmu kurierovi v dohodnutom termíne.
 10. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

 1. Pozn. Minimálna objednávka na stužkovú výzdobu je 80 osôb. Akcia je limitovaná počtom objednávok a obsadenosťou termínov.